Feromony zapachowe PheroStrong dla kobiet i dla mężczyzn

Stosowanie feromonów staje się ostatnimi czasy bardzo popularne. Nie można się temu dziwić, ponieważ za sprawą tych substancji można przełamać osobiste bariery i stać się bardziej otwartym na kontakt. To szczególnie ważne dla osób nieśmiałych oraz chcących, by ich wieczorny flirt był bardziej efektywny. W takim wypadku ciekawą propozycją są zapachowe feromony PheroStrong.

Niemal każdy człowiek ma potrzebę znalezienia partnera. Niezależnie od tego, czy chodzi o sytuację na jedną noc, czy też na całe życie, to trzeba wykazać się odpowiednim podejściem, by inne osoby zainteresować. Zdarza się także, że z feromonów korzystają nie tylko osoby samotne, ale pary, a także ludzie chcący zyskać większy szacunek w miejscu pracy. Z tego powodu świetnym wyjściem są feromony zapachowe.

PheroStrong Limited Edition for Women 50ml - feromony zapachowe dla kobiet

131-4104201_0

PheroStrong Limited Edition for Men 50ml - feromony zapachowe dla mężczyzn

131-4104301_0

Perfumy z feromonami dla mężczyzn i kobiet PheroStrong

Na rynku można znaleźć wiele ciekawych produktów, jednak na szczególną uwagę zasługuję te marki PheroStrong, ponieważ wyróżniają się wysoką zawartością feromonów, a przy tym również ciekawymi kompozycjami zapachowymi. W każdym przypadku użytkownik może liczyć na nabranie większej pewności siebie, wzbudzenie zainteresowania płci przeciwnej. Ta sama płeć natomiast będzie odczuwała szacunek i akceptowała dominację.
Czytaj dalej..Na uwagę zasługuje limitowana seria PheroStrong Limited Edition. Produkty dla mężczyzn są bogate w androstenol, który dodaje młodzieńczej witalności i przyciąga kobiety, androstenon zwiększający dominację i androstenon wzbudzający autorytet u innych przedstawicieli tej samej płci. Ciekawe są w tym przypadku nuty zapachowe, które hipnotyzują wręcz otoczenie (nuta bazy: wetiweria, oliwka, wanilia, drzewo sandałowe, cedr; nuta serca: goździk, mahoń, cynamon, goździk ogrodowy; nuta głowy: geranium, śliwka, cytryna, kwiat japońskiej wiśni, bergamotka, mech dębowy). W przypadku preparatów przeznaczonych do użytku przez kobiety skład opiera się przede wszystkim na kopulinach, czyli feromonach służących niczym swego rodzaju wabik (naturalnie wytwarzane są głównie podczas dni płodnych). Produkt jest też bogaty w estratetraenol wzmagającym pobudzenie psychiczne i fizyczne. Feromony PheroStrong mają też piękny zapach (nuta bazy: drzewo, paczula, wanilia, ambroxan; nuta serca: róża i frezja; nuta głowy: liście czarnej porzeczki). Sporą popularnością cieszą się także podstawowe modele, oraz te serii PheroStrong by Night. Ich skład jest bardzo podobny do powyższych, jednak inne są nuty zapachowe. Stosowanie feromonów nie jest trudne – wystarczy używać ich tak samo, jak zwyczajne pachnidła.

Czym są feromony zapachowe?

Feromonami nazywa się substancje nieposiadające zapachu, które wydzielane są przez organizm. Mimo bezwonności są odbierane przez zmysł węchu i narząd nosowo-lemieszowy. W przypadku zwierząt odpowiadają za możliwość wzajemnego lokalizowania się osobników przeciwnych płci w celu przedłużenia gatunku. U ludzi pełniły takie funkcje, jednak wpływ ewolucji sprawił, że przestały mieć większe znaczenie. Tymczasem okazuje się, że człowiek nadal ma predyspozycje do odbierania tych lotnych związków i przetwarzania informacji w nich zawartych. Z tego powodu naukowcy stworzyli feromony syntetyczne.
Czytaj dalej.. Wyróżnia się dwa rodzaje feromonów – koncentraty i zapachowe. Pierwszy rodzaj występuje w postaci malutkich butelek, jednak zawartość posiada bardzo duże stężenie. Skoncentrowane preparaty są bezwonne. Natomiast w drugim przypadku chodzi o specyfiki stworzone z mieszanki feromonów oraz perfum.

Dlaczego feromony zapachowe to dobry wybór?

Stosowanie tego rodzaju produktów jest wyjątkowo proste. Dlaczego? Na przykład koncentraty należy nanieść na skórę, jednak nie posiadają zapachu, dlatego warto spryskać się także perfumami. Feromony zapachowe natomiast są preparatem pełnym, niewymagającym dodatkowych czynności. To istotne, ponieważ hipnotyzująca kompozycja pachnidła może również przyciągać uwagę, a więc skuteczność może być większa, niż w przypadku samych koncentratów.

Stań się atrakcyjniejszy bez wysiłku!